Villa Toscana Nowy Targ
O nas

O nas

Włoska restauracja Villa Toscana wpisała się na stałe w krajobraz miasta Nowy Targ. Znajdziecie tu wszystko to za co kochamy urzekającą Italię… smak pachnących południowym słońcem dań, wyborne wina, aromatyczną kawę, a także atmosferę włoskiego biesiadowania, braku pośpiechu i gwar rozmów przy kieliszku wyśmienitego wina… jak w typowej włoskiej trattorii!

Villa Toscana to restauracja z włoską duszą, przyciąga niepowtarzalnym klimatem i pełnym smaków i kolorów menu. Pokochasz naszą kuchnię którą tworzymy z pasją i wielką starannością. Znajdziesz tu dania kuchni włoskiej, przyrządzone według tradycyjnych, niespolszczonych receptur, z oryginalnych, sprowadzanych z Włoch produktów. Cudowną pizzę na cienkim cieście wypiekaną w piecu opalanym drewnem z dodatkami jakimi lubisz. Ręcznie wyrabiane makarony oraz świeże ryby i owoce morza, oraz wiele innych dań z których słynie kuchnia włoska.

Od 2004 roku, od kiedy istnieje restauracja włoska Villa Toscana w Nowym Targu, priorytetem dla nas jest satysfakcja i zadowolenie naszych gości. Przez te wszystkie lata zawsze pełni pasji i zaangażowania udoskonalaliśmy nasze przepisy oraz podnosiliśmy jakość obsługi aby stawać się coraz lepszymi.

Zapraszamy!